• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Dużo osób chce otworzyć restaurację – jednak zapewne każdy się orientuje, iż otworzenie lokalu to znaczny wydatek. A poza tym, w zasadzie sytuacja jest taka, że obiekty gastronomiczne padają częściej, niż biznesy funkcjonujące w innych branżach. Cóż, to naprawdę nie powinno znaczyć, iż w każdym przypadku jesteśmy niejako skazani na bankructwo. Jeśli właśnie tak rozumujemy, w sumie nie powinniśmy otwierać restauracji. To nie ma najmniejszego sensu! Pozytywne podejście to coś najważniejszego, pracownicy oraz goście potrafią to zresztą wyczuć.
- znajdź odpowiednią niszę. Zatem choć nadal kuchnia turecka albo włoska są w Polsce szalenie popularne, to jednakowoż fakty są takie, iż bez najmniejszego cienia wątpliwości warto oglądać się za trochę bardziej niszowymi typami. Może kuchnia rosyjska bądź skandynawska są OK?
- nigdy nie oszczędzaj na wielkości jedzenia. Tak czy siak narzut na jedzeniu jest spory, a więc nie ma większego sensu dawać porcji jak dla dziecka. Nie chodzi w tym momencie o zapychanie żołądka, przecież nie o to chodzi w celebrowaniu jedzenia, ale bardzo często jest tak, że potrawy są śmiesznie nieduże.

Zobacz także:

Categories: Inne

Comments are closed.