• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Tak naprawdę znam bardzo wielu ludzi – przede wszystkim mężczyzn, którzy uwielbiają zakłady bukmacherskie. Świetnie znam tę dziedzinę, bo osobiście gram u bukmacherów od przynajmniej 10 lat. Chociaż oczywiście w trakcie kariery niestety nie wygrałem za wielu pieniędzy, to tak naprawdę i tak będę w dalszym ciągu grał u buków!
A to dlaczego? Cóż, fakty są takie, że generalnie to sytuacja jest taka, iż lubię ten dreszczyk emocji – gdy obstawiam zakłady bukmacherskie za znaczną część wypłaty, wreszcie czuję, że żyję. Chcę w trzeciej części tekstu napisać trochę odnośnie prawidłowego typowania spotkań.
Myślę, że obecnie fani obstawiania meczów mają dużo prostsze zadanie – w końcu bez żadnego kłopotu można natrafić na te typy bukmacherskie, które może nie są pewne, ale mogą w jakimś stopniu uchronić nas przed wpadką. Czyli jeśli chciałbyś postawić na FC Barcelonę w meczu z Bayernem Monachium, ale dowiadujesz się, iż znaczna grupa typerów optuje za tą drugą drużyną, ponieważ choćby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, po prostu możesz dokładnie przemyśleć własną strategię. Nadal będę grał u bukmacherów, Tobie także to radzę. No chyba, że nie jesteś dorosły.
źródło:
- www.dwdglaz.com.pl
- www.nautic.com.pl
- askme.com.pl
- www.seacsub.com.pl

Zobacz także:

Categories: Sport

Comments are closed.